Val di Sole M.Kulik

Termin:  07-14.01.23
18-25.02.23
Kraj Włochy
Dni jazdy 6 dni
Do stoku 2 km
Zakwaterowanie:  Apartamenty
Wyżywienie:   Własne
Liczba miejsc:  8
Cena:  2190PLN

Opis

Program

Sprzęt

Cena i terminy

Informacje dodatkowe

Mapa stoku

Opis

Val di Sole inaczej Dolina Słońca – tą dolinę zna każdy narciarz odwiedzający Włochy. W jej skład wchodzą-Madonna di Campiglio, Pejo ,Tonale,Ponte di Legno ,Folgarida-Marilleva,Pinzolo.Val di Sole znajduje się w północnych Włoszech w regionie Trydent-Górna Adyga. Otaczają ją masywy górskie: Adamello, Grupa Brenta oraz Ortler.

W Dolinie Słońca czeka Cię moc sportowych atrakcji. Pomiędzy zjazdami możesz spróbować swoich sił na łyżwach, na rakietach śnieżnych, nartach biegowych czy wspiąć się na zamarznięty wodospad. Jednak to co ściąga w to miejsce miliony ludzi to ok. 400 km. perfekcyjnie przygotowanych tras narciarskich. Snowboardziści mają do dyspozycji w każdej miejscowości profesjonalne snowparki.

Program

 

Sobota:
Wyjazd z Warszawy o 4 w nocy. Podróż trwa 15 godzin, więc na miejscu zameldujemy się około 19 godziny. Zakwaterowanie i pierwsza integracja.

Niedziela – Piątek:
Transfery na stok o każdej porze, do najbliższego Pejo3000 2km drogi. Mamy do dyspozycji wiele ośrodków, setki kilometrów tras, wieczorami będziemy wspólnie dyskutować gdzie wybieramy się w kolejny dzień. Jeśli grupa będzie chętna możemy w któryś dzień przejechać się po południu nad Como, do Bergamo czy np do Werony. 

Sobota:
Wyjazd nad ranem z Val di Sole. Planowany czas przyjazdu do Warszawy 21:00.

Sprzęt

Jaki sprzęt potrzebuje i jak go przygotować?

Jeśli nie masz własnego sprzętu, będziesz mógł/a wypożyczyć pod stokiem. Link do wypożyczalni w zakładce 'informacje dodatkowe’.

Jeśli zabierasz swój sprzęt jesteś zobowiązany do posiadania kasku, gogli, nart, kijków i butów narciarskich. Przed podróżą wszyscy uczestnicy powinni mieć narty spięte  rzepem, który zabezpiecza przed zniszczeniem ślizgu i krawędzi. Sprzęt musi być nasmarowany i krawędzie naostrzone.

 

Co ze sobą zabrać?
Na wyjazd musisz mieć ze sobą:

Ubrania: chustka na głowę (buffa), kurtka i spodnie narciarski, długie getry, koszulka termoaktywna, klapki, rękawiczki (najlepiej dwie pary), strój kąpielowy.

Kosmetyki: żel pod prysznic, pastę do zębów,  szczoteczka, szampon, mały ręcznik turystyczny szybkoschnący

Dokumenty: WAŻNY dowód osobisty lub paszport.

Kieszonkowe: ok 250€ + skipass

Oczywiście są to rzeczy sugerowane. Stworzyliśmy tę listę, aby było łatwiej się spakować. Więcej informacji o tym jak się przygotować do wyjazdu.

Termin

07 – 14.01.23 | 2190 PLN

18 – 25.02.23 | 2190PLN

*Możliwy także termin 21-28.01.23

Cena obejmuje:

  • 7 noclegów w apartamentach
  • przejazd busem na trasie Warszawa – Val di Sole –  Warszawa
  • transfery na stok
  • transport bagaży
  • transport sprzętu narciarskiego
  • ubezpieczenie KL i NW
  • opłatę klimatyczną

Cena nie obejmuje:

Opcjonalnie:

  • 5 dni zajęć z instruktorem od 500zł (zapytaj nas o szczegóły)

 

Po zapisaniu się na wyjazd potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata zaliczki do 3 dni od wysłania formularza zgłoszeniowego.

Dane do przelewu:
Odbiorca: Wynajmij Wakacje Bartłomiej Ramza
Numer: 83109020110000000150805478
Kwota: 500 zł
Tytuł: Val di Sole / data wyprawy / Imię Nazwisko Uczestnika

Dopłata:
Pozostała kwota wyprawy płatna najpóźniej 30 dni przed wyjazdem na ten sam nr rachunku z takim samem tytułem wpłaty.

Rezygnacja z wyjazdu:
W przypadku rezygnacji z wyjazdu prosimy o maila informacyjnego. Rezygnacja musi być złożona na piśmie (może być drogą mailową) pod rygorem nieważności. W przypadku rezygnacji z wyjazdu w terminie >30 dni uczestnik ponosi faktyczny poniesiony przez Stowarzyszenie koszt. Zazwyczaj równowartość wpłaconej zaliczki. W przypadku rezygnacji w okresie 29 – 14 dni przed początkiem wyprawy ponosi koszt 60% ceny wyjazdu. Rezygnując z wyjazdu w terminie późniejszym niż 14, uczestnik ponosi koszt 90% ceny. Szczegóły patrz Regulamin

Potwierdzenie wyjazdu
Wyjazd potwierdzamy 14 dni przed początkiem wyprawy. W przypadku odwołania wyjazdu, zwracamy 100% wpłat.

Dodatkowe informacje

Zakwaterowanie: Obiekt położony Celledizio. Do dyspozycji gości 2 apartamenty 6 osobowe (2 sypialnie z łóżkami podwójnymi i pojedynczymi, łazienka, salon z aneksem kuchennym). Dodatkowym aututem jest sauna sucha i parowa w obiekcie

Wyżywienie: Przeważnie śniadania i kolacje przygotowujemy razem. Decyzja zależna od grupy. Obiady w knajpach na stoku.

 

Telefon

539 826 071

Email

biuro@wynajmijwakacje.pl

Adres

Stefana Batorego 2, 34-120 Andrychów