Livigno

Termin:  18 – 25.03.23
Kraj Włochy
Dni jazdy 6 dni
Do stoku 1 km
Zakwaterowanie:  Apartamenty
Wyżywienie:   HB
Liczba miejsc:  8
Cena:  2490PLN

Opis

Program

Sprzęt

Cena i terminy

Informacje dodatkowe

Mapa stoku

Opis

Livigno – jeszcze do niedawna ukryta perełka nasłonecznionych Alp Lombardzkich – dziś stanowi mekkę fanów śniegu, zakupów, oryginalnego Bombardino i sławnych w całych Alpach imprez après-ski. Najbardziej znane i lubiane imprezowe miejscówki w Livigno to après-ski Allegra, puby: Kuhstall, Homelywood, Mickey’s, Helvetia oraz dyskoteka Kokodi.

Centralna część Livigno leży na wysokości 1816 m n.p.m., zaś Trepalle (jedna z dzielnic) – na wysokości 1900-2250 m n.p.m., co czyni ją najwyżej położoną, na stałe zamieszkałą dzielnicą w Europie. Fenomenem jest niesamowita budowa doliny – niemal płaskiej, w otoczeniu stromych zboczy gór. Dolina ciągnie się przez 12 km, zaś różnica poziomów to zaledwie ok. 100 metrów – to idealne warunki dla narciarzy biegowych. Mają oni do dyspozycji ogromny stadion w centrum doliny i w sumie 40 km tras biegowych. Narciarze zjazdowi i snowboardziści też nie mogą narzekać. Trasy zjazdowe rozciągają się po obu stronach doliny na Mottolino i Carosello – w sumie to ponad 115 km dobrze przygotowanych, szerokich tras zjazdowych, 2 snowparki z halfpipem, skoczniami, railami i boardercross’em.

Program

Sobota:
Wyjazd z Krakowa o 6 rano. Podróż trwa 12 godzin, więc na miejscu zameldujemy się około 18 godziny. Zakwaterowanie i pierwsza integracja.

Niedziela – Piątek:
Mamy do dyspozycji 115 kilometrów tras, topowe snowparki, szalone apresski. Wieczorami na pewno nie będziemy się nudzić, imprezowy potencjał Livigno nie pozwoli się nam nudzić!

Sobota:
Wyjazd nad ranem z Livigno. Planowany czas przyjazdu do Krakowa 20:00.

Sprzęt

Jaki sprzęt potrzebuje i jak go przygotować?

Jeśli nie masz własnego sprzętu, będziesz mógł/a wypożyczyć pod stokiem. Link do wypożyczalni w zakładce 'informacje dodatkowe’.

Jeśli zabierasz swój sprzęt jesteś zobowiązany do posiadania kasku, gogli, nart, kijków i butów narciarskich. Przed podróżą wszyscy uczestnicy powinni mieć narty spięte  rzepem, który zabezpiecza przed zniszczeniem ślizgu i krawędzi. Sprzęt musi być nasmarowany i krawędzie naostrzone.

 

Co ze sobą zabrać?
Na wyjazd musisz mieć ze sobą:

Ubrania: chustka na głowę (buffa), kurtka i spodnie narciarski, długie getry, koszulka termoaktywna, klapki, rękawiczki (najlepiej dwie pary), strój kąpielowy.

Kosmetyki: żel pod prysznic, pastę do zębów,  szczoteczka, szampon, mały ręcznik turystyczny szybkoschnący

Dokumenty: WAŻNY dowód osobisty lub paszport.

Kieszonkowe: ok 250€ + skipass

Oczywiście są to rzeczy sugerowane. Stworzyliśmy tę listę, aby było łatwiej się spakować. Więcej informacji o tym jak się przygotować do wyjazdu.

Termin

18 – 25.03.23 | 2490PLN

Cena obejmuje:

  • 7 noclegów w apartamentach
  • przejazd busem na trasie Kraków – Livigno – Kraków
  • śniadania i obiadokolacje
  • transfery na stok
  • transport bagaży
  • transport sprzętu narciarskiego
  • ubezpieczenie KL i NW
  • opłatę klimatyczną

Cena nie obejmuje:

  • skipassu (cennik) *sezon średni*

Opcjonalnie:

  • 5 dni zajęć z instruktorem od 500zł (zapytaj nas o szczegóły)

 

Po zapisaniu się na wyjazd potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata zaliczki do 3 dni od wysłania formularza zgłoszeniowego.

Dane do przelewu:
Odbiorca: Wynajmij Wakacje Bartłomiej Ramza
Numer: 83109020110000000150805478
Kwota: 500 zł
Tytuł: Livigno / data wyprawy / Imię Nazwisko Uczestnika

Dopłata:
Pozostała kwota wyprawy płatna najpóźniej 30 dni przed wyjazdem na ten sam nr rachunku z takim samem tytułem wpłaty.

Rezygnacja z wyjazdu:
W przypadku rezygnacji z wyjazdu prosimy o maila informacyjnego. Rezygnacja musi być złożona na piśmie (może być drogą mailową) pod rygorem nieważności. W przypadku rezygnacji z wyjazdu w terminie >30 dni uczestnik ponosi faktyczny poniesiony przez Stowarzyszenie koszt. Zazwyczaj równowartość wpłaconej zaliczki. W przypadku rezygnacji w okresie 29 – 14 dni przed początkiem wyprawy ponosi koszt 60% ceny wyjazdu. Rezygnując z wyjazdu w terminie późniejszym niż 14, uczestnik ponosi koszt 90% ceny. Szczegóły patrz Regulamin

Potwierdzenie wyjazdu
Wyjazd potwierdzamy 14 dni przed początkiem wyprawy. W przypadku odwołania wyjazdu, zwracamy 100% wpłat.

Dodatkowe informacje

Zakwaterowanie: Obiekt położony Livigno, kilka minut spacerem od centrum.. Do dyspozycji gości 2 apartamenty 6 osobowe (2 sypialnie z łóżkami podwójnymi i pojedynczymi, łazienka, salon z aneksem kuchennym).

Wyżywienie: Śniadania i obiadokolacje w cenie.

 

Telefon

539 826 071

Email

biuro@wynajmijwakacje.pl

Adres

Stefana Batorego 2, 34-120 Andrychów