Kaprun | Saalbach

Termin:  08.03-12.03.22
Kraj Austria
Dni jazdy 4 dni
Do stoku 6 km
Zakwaterowanie:  Domek
Wyżywienie:   Śniadania
Liczba miejsc:  8
Cena:  1550PLN

Opis

Program

Sprzęt

Cena i terminy

Informacje dodatkowe

Mapa stoku

Opis

Region Zell am See to 3 duże ośrodku, Saalbach, Schmitten i lodowiec Kitzteinhorn. Podczas wycieczki odwiedzimy wszystkie trzy obiekty. Wieczorami będziemy ustalać gdzie udamy się następnego dnia.

Kitzsteinhorn to ośrodek ze stuprocentową gwarancja śniegu. Ruch zaczyna się już październiku i aż do późnego lata kusi długimi zjazdami, freeride’ową przygodą i szaleństwami w snowparkach

Supernowoczesne kolejki wywiozą Was z centrum Kaprun na wysokość 3029 m n.p.m., gdzie poniżej szczytu Kitzsteinhornu znajduje się górna stacja, oferująca spektakularny widok z dwóch platform widokowych „Top of Salzburg” i „Nationalpark Gallery“

Kitzsteinhorn zapewnia 61 km różnorodnych średnio trudnych tras dla początkujących i rekreacyjnych narciarzy. Szerokie stoki do jazdy carvingiem i długie sportowe zjazdy, jak 5 km przy górnej stacji wyciągu Gletscherjet 4 z pewnością sprawią mnóstwo radości. Na miłośników adrenaliny czeka trasa Black Mamba o nachyleniu sięgającym aż do 63%.

 

Program

 

Środa:
Wyjazd z Krakowa o 7 rano. Podróż trwa 9 godzin, więc na miejscu zameldujemy się późnym popołudniem. Wieczorem mile widziana pierwsza integracja.

Czwartek – Sobota:
Wyjazdy na stok wczesnym porankiem. Szusowanie do godzin popołudniowych. Proponujemy jednego wieczoru wyjazd na niesamowite termy w okolicy Kaprun.

Niedziela:
Dla ochotników poranne jazdy na stoku. Wyjazd z Kaprun po obiedzie ok 13/14.
Powrót do Polski przed północą.

Sprzęt

Jaki sprzęt potrzebuje i jak go przygotować?

Jeśli nie masz własnego sprzętu, będziesz mógł/a wypożyczyć pod stokiem. Link do wypożyczalni w zakładce 'informacje dodatkowe’.

Jeśli zabierasz swój sprzęt jesteś zobowiązany do posiadania kasku, gogli, nart, kijków i butów narciarskich. Przed podróżą wszyscy uczestnicy powinni mieć narty spięte  rzepem, który zabezpiecza przed zniszczeniem ślizgu i krawędzi. Sprzęt musi być nasmarowany i krawędzie naostrzone.

 

Co ze sobą zabrać?
Na wyjazd musisz mieć ze sobą:

Ubrania: chustka na głowę (buffa), kurtka i spodnie narciarski, długie getry, koszulka termoaktywna, klapki, rękawiczki (najlepiej dwie pary), strój kąpielowy.

Kosmetyki: żel pod prysznic, pastę do zębów,  szczoteczka, szampon, mały ręcznik turystyczny szybkoschnący

Dokumenty: WAŻNY dowód osobisty lub paszport.

Kieszonkowe: ok 150€ + skipass

Oczywiście są to rzeczy sugerowane. Stworzyliśmy tę listę, aby było łatwiej się spakować. Więcej informacji o tym jak się przygotować do wyjazdu.

Termin

30.11 – 04.12.22 | 1550PLN

Cena obejmuje:

 • 4 noclegi w domku ( 4 sypialnie, 2 łazienki, 120m2)
 • śniadania
 • przejazd busem na trasie Kraków – Kaprun – Kraków
 • transfery na stok
 • transport bagaży
 • transport sprzętu narciarskiego
 • ubezpieczenie KL i NW
 • opłatę klimatyczną

Cena nie obejmuje:

 • skipassu (cennik)
 • biletu wstępu na termy

Opcjonalnie:

 • 3 dni zajęć z instruktorem od 300zł (zapytaj nas o szczegóły)

 

Po zapisaniu się na wyjazd potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata zaliczki do 3 dni od wysłania formularza zgłoszeniowego.

Dane do przelewu:
Odbiorca: Wynajmij Wakacje Bartłomiej Ramza
Numer: 83109020110000000150805478
Kwota: 500 zł
Tytuł: Kaprun / data wyprawy / Imię Nazwisko Uczestnika

Dopłata:
Pozostała kwota wyprawy płatna najpóźniej 30 dni przed wyjazdem na ten sam nr rachunku z takim samem tytułem wpłaty.

Rezygnacja z wyjazdu:
W przypadku rezygnacji z wyjazdu prosimy o maila informacyjnego. Rezygnacja musi być złożona na piśmie (może być drogą mailową) pod rygorem nieważności. W przypadku rezygnacji z wyjazdu w terminie >30 dni uczestnik ponosi faktyczny poniesiony przez Stowarzyszenie koszt. Zazwyczaj równowartość wpłaconej zaliczki. W przypadku rezygnacji w okresie 29 – 14 dni przed początkiem wyprawy ponosi koszt 60% ceny wyjazdu. Rezygnując z wyjazdu w terminie późniejszym niż 14, uczestnik ponosi koszt 90% ceny. Szczegóły patrz Regulamin

Potwierdzenie wyjazdu
Wyjazd potwierdzamy 14 dni przed początkiem wyprawy. W przypadku odwołania wyjazdu, zwracamy 100% wpłat.

Dodatkowe informacje

Zakwaterowanie: Obiekt położony jest w miejscowości Bruck an der Großglocknerstraße. W domku zapewniono 5 sypialni, 3 łazienki, jadalnię oraz kuchnię z pełnym wyposażeniem. Dodatkowym atutem jest sauna.

Wyżywienie: Przeważnie śniadania i kolacje przygotowujemy razem. Decyzja zależna od grupy. Obiady w knajpach na stoku.

 

Telefon

539 826 071

Email

biuro@wynajmijwakacje.pl

Adres

Stefana Batorego 2, 34-120 Andrychów