Hintertux Mayrhofen

Termin:  13.12 – 17.12.23
Kraj Austria
Dni jazdy 4 dni
Do stoku 2 km
Zakwaterowanie:  Dom
Wyżywienie:   Śniadania
Liczba miejsc:  12
Cena:  1450PLN

Opis

Program

Sprzęt

Cena i terminy

Informacje dodatkowe

Mapa stoku

Opis

Uderzający szczyt Olperer na lodowcu Hintertux sprawia, że ​​dolina Tuxertal jest jedną z wyjątkowych wysokogórskich dolin Tyrolu. Dolina leży na idealnej wysokości od 850 do 3250 m, co oznacza, że ​​śnieg jest w 100% gwarantowany od października do maja. Zafunduj sobie trochę czasu i przeżyj wszystkie radości zimy w Alpach Tux! Alpejskie przygody i białe szczyty czekają na Ciebie!

Każdy rodzaj stoku jak okiem sięgnąć. Świat narciarski i lodowcowy Zillertal 3000 to bez wątpienia region narciarski w superlatywach. Z jednym karnetem narciarskim możesz korzystać z 66 ultranowoczesnych wyciągów i kolejek linowych w 5 ośrodkach narciarskich i odkrywać 202 kilometry tras narciarskich. Polecamy trasę na lodowcu z Penkenjoch-Finkenberg przez teren narciarski Rastkogel do Eggalm i dalej do lodowca Hintertux z różnicą wysokości 15 000 metrów i 60 zjazdami w ciągu jednego dnia. Sztucznie naśnieżane trasy zjazdowe do Tux-Vorderlanersbach, Tux-Lanersbach i Hintertux uzupełniają ofertę!

Mnóstwo akcji w zimowym świecie gór
Region wypoczynkowy Tux-Finkenberg oferuje również wiele atrakcji poza trasami, takich jak łącznie 28 km dobrze przygotowanych tras do narciarstwa biegowego i naturalne lodowisko z torem lodowym. Trzy oświetlone, naturalne tory saneczkowe z uroczymi budkami do przekąsek dają możliwość spotkania się z innymi podczas wakacji. Poczuj energię świeżego, czystego zimowego powietrza podczas spokojnego spaceru po zaśnieżonym zimowym krajobrazie na 68 km czystych zimowych szlaków turystycznych i zostaw za sobą codzienność na każdym kroku – to kolejna radość zimy w Tux -Finkenberga.

Znakomite après-ski w Ice Bar i Grillhof. Wieczorem w miasteczku rusza życie nocne. W niektórych klubach świetna muzyka na żywo.

Program

 

Środa:
Wyjazd z Krakowa o 7 rano. Podróż trwa 9 godzin, więc na miejscu zameldujemy się pod wieczór. Zakwaterowanie i integracja.

Czwartek – Sobota:
Wyjazdy na stok wczesnym porankiem. Szusowanie do godzin popołudniowych. Proponujemy jednego wieczoru wyjazd na  termy w okolicy.

Niedziela:
Jeździmy od rana na stoku.
Wyjazd po obiedzie ok 14.
Powrót do Polski przed północą.

Sprzęt

Jaki sprzęt potrzebuje i jak go przygotować?

Jeśli nie masz własnego sprzętu, będziesz mógł/a wypożyczyć pod stokiem. Link do wypożyczalni w zakładce 'informacje dodatkowe’.

Jeśli zabierasz swój sprzęt jesteś zobowiązany do posiadania kasku, gogli, nart, kijków i butów narciarskich. Przed podróżą wszyscy uczestnicy powinni mieć narty spięte  rzepem, który zabezpiecza przed zniszczeniem ślizgu i krawędzi. Sprzęt musi być nasmarowany i krawędzie naostrzone.

 

Co ze sobą zabrać?
Na wyjazd musisz mieć ze sobą:

Ubrania: chustka na głowę (buffa), kurtka i spodnie narciarski, długie getry, koszulka termoaktywna, klapki, rękawiczki (najlepiej dwie pary), strój kąpielowy.

Kosmetyki: żel pod prysznic, pastę do zębów,  szczoteczka, szampon, mały ręcznik turystyczny szybkoschnący

Dokumenty: WAŻNY dowód osobisty lub paszport.

Kieszonkowe: ok 150€ + skipass

Oczywiście są to rzeczy sugerowane. Stworzyliśmy tę listę, aby było łatwiej się spakować. Więcej informacji o tym jak się przygotować do wyjazdu.

Termin

13 – 17.12.23 | 1450PLN

*Możliwość dojazdu własnym środkiem transportu. Cena 1100PLN

Cena obejmuje:

  • 4 noclegi w domku
  • śniadania
  • obiadokolacje
  • przejazd busem na trasie Kraków – mayrhofen – Kraków
  • transfery na stok
  • transport bagaży
  • transport sprzętu narciarskiego
  • ubezpieczenie KL i NW
  • opłatę klimatyczną

Cena nie obejmuje:

Opcjonalnie:

  • 2 dni zajęć z instruktorem od 300zł (zapytaj nas o dostępność)

Po zapisaniu się na wyjazd potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata zaliczki do 3 dni od wysłania formularza zgłoszeniowego.

Dane do przelewu:
Odbiorca: Wynajmij Wakacje Bartłomiej Ramza
Numer:83109020110000000150805478
Kwota: 500 zł
Tytuł: Hintertux Mayrhofen / data wyprawy / Imię Nazwisko Uczestnika

Dopłata:
Pozostała kwota wyprawy płatna najpóźniej 30 dni przed wyjazdem na ten sam nr rachunku z takim samem tytułem wpłaty.

Rezygnacja z wyjazdu:
W przypadku rezygnacji z wyjazdu prosimy o maila informacyjnego. Rezygnacja musi być złożona na piśmie (może być drogą mailową) pod rygorem nieważności. W przypadku rezygnacji z wyjazdu w terminie >30 dni uczestnik ponosi faktyczny poniesiony przez Stowarzyszenie koszt. Zazwyczaj równowartość wpłaconej zaliczki. W przypadku rezygnacji w okresie 29 – 14 dni przed początkiem wyprawy ponosi koszt 60% ceny wyjazdu. Rezygnując z wyjazdu w terminie późniejszym niż 14, uczestnik ponosi koszt 90% ceny. Szczegóły patrz Regulamin

Potwierdzenie wyjazdu
Wyjazd potwierdzamy 14 dni przed początkiem wyprawy. W przypadku odwołania wyjazdu, zwracamy 100% wpłat.

Zapisując się na wyjazd akceptujesz powyższe warunki.

Dodatkowe informacje

Zakwaterowanie: Dom o powierzchni 200m2 położony jest w okolicy Mayrhofen, kilka km od stoku. Do dyspozycji gości 6 sypialni dwuosobowych, 3 łazienki, 3 toalety, jadalnia, kuchnia, salon oraz piękny teraz z cudownym widokiem na Dolinę Zillertal i Lodowiec Hintertux.

Wyżywienie: W cenie zagwarantowane 4 śniadania. Jeśli masz uczulenie na coś, bądź nie lubisz jakiś potraw/produktów napisz w formularzu zgłoszeniowym w sekcji 'Uwagi’.

 

Telefon

539 826 071

Email

biuro@wynajmijwakacje.pl

Adres

Stefana Batorego 2, 34-120 Andrychów